Kantin Yemekhane Otomasyon Sistemi

Okul kantin programı maliyeti Ucuz Geri Dönüşü son derece hızlı ve ekonomik bir fiyata sahip olabileceğiniz kantin programıdır. Ayrıca Okul kantin programı, Askeri Kantinlerde, Askeri Kantin programı olarak Hastane Kantinlerinde, Hastane Kantin programı Olarak, Dershane Kantinlerinde Dershane Kantin programı olarak ve hatta Otellerde konsepti Herşey dahil, Ultra Herşey Dahil bile olsa Tüm restaurantlar ve barlar ve hatta marketlerinde kullanılarak Otel programı olarak da hizmet verecektir.

WhatsApp Hattı : 0 552 441 61 62

İstanbul Destek  : 0 212 452 07 20

Bursa Destek       : 0 224 441 61 62
Cari Hesabınızı kendiniz takip edin.

Kendi Muhasebenizi Kolayca Takip Edin Okul kantin programı kantininizden yapılan alışveriş sırasında para alışverişini ortadan kaldırır. Kantinden alışveriş yapmak isteyen öğrenci akıllı kartını veya barkodlu kartını okutarak veya parmak izini kullanarak kendini sisteme tanıtır. Sisteme daha önceden yüklemiş olduğu bakiyeyi alışveriş sırasında kullanır. Satın Aldığı tüm ürünler Barkod Sistemi ile çıkış yapılacağından Stok ve Satış Takibi otomatik olarak yapılır. Tedarikçilerden Alınan sipariş fişleri veya faturalar da sisteme barkodlu sistem tarafından okutularak işlenir. Böylece Hem Stok ve Alış Maliyetleri hem de Tedarikçi ile olan Cari Hesap aynı anda otomatik olarak hesaplanmış olur. Kira, Elektrik, Personel ve Diğer giderler de sisteme ilgili menülerinden işlenir. Bilgiler sisteme işlendikten sonra iki tarih arasında SATIŞ, ALIŞ, MALİYET ve STOK raporları anında alınır ve KARLILIK hemen hesaplanabilir.

Kantinim İle Ürün Satış Analizi Yapın

Satış, Alış ve Karlılık Analizlerinizi Kolayca Yapın Kantinler küçük marketler gibidir. 200 değişik çeşit ürün bulunur. 10-30 farklı tedarikçiden ürün ve hizmet alınır. Böylesi bir işletmenin karlılık analizi veya stok, sayım, analizlerini anlık olarak yapabilmesi çok önemlidir.Okul kantin programı yapılan her alışverişin detaylarını tutar. Periyodik zamanlarda bu veriler kullanılarak istenilen değerlendirmeler yapılabilir. Tedarikçilere yapılan ödemeler veya bir sonraki dönemde gerekli olan ürün miktarlarının ve doğru kararla karlı stok yatırımı yapılması konularında okul kantin programından faydalanabilirsiniz. Okul kantin programı ile belirlediğiniz iki tarih arası raporlar alabilirsiniz. Hangi öğrenci hangi ürünleri almış, hangi ürün daha karlı (alış ve satış fiyatı değerlendirmeli) Aylık Ciro ve Maliyet Raporları (kira, elektrik, personel vs), Anlık stok sayım durumu (alış veya satış fiyatına göre envanter).

Ekrangörüntüleri

Sık sorulan sorular

Soru 1

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.

Soru 2

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.

Soru 3

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.
Tanıtım Videosu

Kantinim kullanımı ve faydaları hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla oluşturduğumuz tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Fiyat seçenekleri

BİZE ULAŞIN


Makrosum Bilişim Hizmetleri
Üçevler Mahallesi, Üçevler Mah. Burçak Sk. Aydın Apt. No:1/1 D:3, 16120
Nilüfer/Bursa, Türkiye

TEL: 0224 441 61 62     E posta: [email protected]